UŞAK HABERLERİ | UŞAK GÜNDEM // Astroloji
Uşak Haberleri | Uşak Gündem Haber ihbar
 
 
POLİSİYE GÜNCEL GÜNDEM SİYASET EKONOMİ SAĞLIK EĞİTİM YAŞAM KÜLTÜR SANAT KADIN VE AİLE BİLİM - TEKNOLOJİ SPOR OTOMOBİL BÖLGE HABERLERİ
 
 
 
ASTROLOJİNİN TANIMI / ELEMENTLERİ
ASTROLOJİNİN TANIMI
Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir.

Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir. Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz...

     
YÜKSELEN BURÇ VE TABLOSU
Doğduğumuz gün güneşin içinde bulunduğu burç "güneş" yani asıl burcumuzdur. Doğduğumuz an doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcumuzdur ve asıl burcumuz kadar önemlidir. Doğum saatinizi biliyorsanız yükselen burç bölümümüzden yükselen burcunuzu bulabilirsiniz.Yükselen burcunuzu öğrenmek için TIKLAYIN.
 
BURÇLARIN UYUMLULUĞU
Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz. Hepsi burç uyumlarında... Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.
         
     
POLİSİYE   YAŞAM
GÜNCEL KÜLTÜR VE SANAT
GÜNDEM KADIN VE AİLE
SİYASET BİLİM TEKNOLOJİ
EKONOMİ SPOR
SAĞLIK OTOMOBİL
EĞİTİM BÖLGE HABERLERİ
  Alt Menü
  Sosyal Medya
  Tel
Facebook Sayfamız Youtube Sayfamız İletişim Künye Ana Sayfa